Trophy Szczecinek odwołane

  • Adrian Wolanin
  • 2020-09-04 15:07:43
Trophy Szczecinek odwołane
  • Foto: TV Gawex

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizacji kolejnej, sztandarowej imprezy w naszym mieście. Tym razem odwołane zostało TROPHY SZCZECINEK, największe zawody wędkarskie w regionie.

Organizator zawodów, Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, w przesłanym do nas komunikacie wyjaśnia:

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że tegoroczna, czwarta edycja zawodów wędkarskich TROPHY SZCZECINEK zostaje odwołana. Z przyczyn do nas niezależnych musieliśmy podjąć taką decyzję, ponieważ Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, o czym mogliście się już wielokrotnie przekonać, jest dla nas priorytetem.

W świetle obowiązujących aktualnie przepisów, moglibyśmy próbować zrobić coś na siłę, ale TROPHY wyznaczyło wysokie standardy, których w żadnym wypadku nie będziemy obniżać. Poza tym, patrząc na dynamikę z jaką rozwija się pandemia, nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co będzie się działo w terminie,  w którym  nasze szczecineckie spotkanie miałoby się odbyć.

Zapraszamy Was zatem za rok, oczywiście w trzeci weekend października. Mamy nadzieję, że już bez przeszkód, wspólnie będziemy mogli celebrować to niewątpliwe wyjątkowe wydarzenie jakim, przede wszystkim dzięki Wam, stały się zawody wędkarskie TROPHY SZCZECINEK.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: