Sukces szczecinecczanek na zawodach akrobatycznych w Kielcach

• Jakub Diakun
  • 2020-08-31 15:03:03

Miniony weekend przyniósł naszemu miastu spory powód do dumy. Trzy zawodniczki ze Szczecinka zajęły wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii Open kobiet.

Trzecie miejsce w tych zawodach zajęła Aleksandra Kubińska, zawodniczka Stowarzyszenia Akademia Fitness Sportowego. Dobry występ naszej zawodniczki Aleksandry Kubińskiej startującej w Fitness gimnastycznym, która wywalczyła 3 m. Czekam teraz na info jak z wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Hiszpanii, 16-21 września jeśli zostaną wprowadzone obostrzenia to zostajemy na miejscu i startuje Ola w Pucharze Polski który odbędzie się 19-20 września w Warszawie. - powiedziała nam Anna Guzik-Sobolewska

Tuż za Aleksandrą na 4 miejscu uplasowała się Karolina Pietrzyk podopieczna UkS Akroftiness. Choć był to debiut tej młodej zawodniczki na takiej imprezie, to udowodniła, że reprezentuje bardzo wysoki poziom. Widać to po wynikach, sędziowie układ przygotowany przez Karolinę ocenili najwyżej ze wszystkich. Niewiele dzieliło podopieczną Wiolety Szydlak od 3 miejsca, niestety na zajęcie miejsca na podium przyjdzie jeszcze czas. Na zawodach wystartowała również inna podopieczna tego klubu – Katarzyna Reimus, która zajęła 7 miejsce.

Dziewczyny pojechały tak naprawdę zobaczyć co do za impreza, czy będą wchodzić w tę kategorie wiekową, ponieważ dotychczas startowały w kategorii dzieci (…) pogratulowałyśmy lepszym zawodniczkom niemniej nie zasypujemy gruszek w popiele, szykujemy się do kolejnej imprezy. - powiedziała nam Wioletta Szydlak