Kolejna część Art Pikniku. Koncert online

  • Jakub Diakun
  • 2020-08-13 16:14:32
Kolejna część Art Pikniku. Koncert online
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (12.08) wieczorem przy pomoście centrum mieszkańcy naszego miasta mieli okazję, aby wziąć udział w niekonwencjonalnym koncercie. Wszystko dzięki organizatorom Art Pikniku, którzy postanowili zorganizować muzyczne spotkanie online.

Kolejna już część tegorocznego Art Pikniku miała miejsce wczoraj wieczorem przy pomoście usytuowanym przy Liceum Księżnej Elżbiety. To właśnie tam stanął wielki ekran, za pomocą którego organizatorzy prezentowali koncert zaprzyjaźnionej kapeli z Wysp Brytyjskich.

 

 

Niewątpliwie wpływ na frekwencję miały problemy techniczne, które utrudniły organizatorom uruchomienie telebimu. Jak podkreśla sam organizator, wydarzenie zostało zorganizowane bardzo spontanicznie, co niewątpliwe miało wpływ na frekwencję.

 

 

Tegoroczna edycja Art Pikniku nie pozwoliła na goszczenie nad Trzesieckiem artystów z całego kraju, ale i zagranicy. Jednak organizatorzy już teraz zapraszają zespoły na przyszłoroczną edycję tego wydarzenia.

 

 

Niestety frekwencja nie dopisała podczas koncertu. Jednak nie zniechęciło to organizatorów, którzy już planują kolejną edycję imprezy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jeśli tylko sytuacja epidemiologiczna pozwoli, to w przyszłym roku nad Trzesieckiem będzie się działo.

 

Więcej informacji dziś (13.08) w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: