Art Piknik w Szczecinku

  • Jakub Diakun
  • 2020-08-11 14:11:59
Art Piknik w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

W miniony weekend w naszym mieście miała miejsce kolejna już odsłona Art Pikniku. Choć była ona znacznie mniejsza niż w latach poprzednich, to dla mieszkańców Szczecinka organizatorzy przygotowali wiele ciekawych doznań kulturalnych.

Art Piknik to impreza, która co roku gromadzi tłumy szczecinecczan. W tym roku koronawirus mocno pokrzyżował plany organizatorów, którzy liczyli na dużą frekwencję. Tegoroczna edycja imprezy musiała zostać mocno okrojona. Nie oznacza to jednak, że nic się nie działo. W sobotę organizatorzy zaproponowali wiele ciekawych koncertów, a przybyli na wydarzenie w niedzielny wieczór mieszkańcy szczecinka mieli okazję, aby podziwiać spektakle teatralne. W tym roku impreza została skierowana głównie do najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

 

Choć weekendowa pogoda płatała figle mieszkańcom Szczecinka. To w sobotę podczas koncertów było ich całkiem sporo. Niestety niedzielny deszcz sprawił, że szczecinecczanie brali udział w Art Pikniku w dużo mniejszej liczbie.

 

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorów imprezy, którzy musieli radykalnie ją ograniczyć. Mimo to na mieszkańców Szczecinka czekało wiele atrakcji. Liczymy, że w przyszłym roku sytuacje epidemiologiczna się uspokoi i Art. Piknik wróci w formie, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić.

 

Więcej informacji dziś(11.08) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: