MKP zremisowało z Lechem Czaplinek

  • Jakub Diakun
  • 2020-08-09 08:59:09
MKP zremisowało z Lechem Czaplinek
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (09.08) Stadion im. Czesława Lisa w Szczecinku stał się miejscem rywalizacji piłkarzy z naszego miasta z zawodnikami Lecha Czaplinek. Choć nie obeszło się bez negatywnych emocji, to mecz nie układał się po myśli gospodarzy.

MKP Szczecinek rozpoczął sezon z przytupem, do tej pory podopieczni Zbigniewa Węglowskiego rozegrali 4 mecze w ramach rozgrywek IV Ligi ZZPN, nie przegrywając żadnego z nich. Jednak dwa ostatnie zakończyły się dla naszej drużyny podziałem punktów.

 

Wczoraj jako pierwszy piłkę do siatki skierował Jakub Kuzio grający w barwach Lecha Czaplinek. Zawodnicy MKP długo nie mogli trafić do siatki rywala. Na szczęście do reprezentantów naszego miasta pomocną dłoń wyciągnęli rywale Paweł Kibitlewski oraz Bartłomiej Babiak, którzy w 61’ oraz 85’ minucie opuścili boisko z powodu czerwonej kartki. Taki obrót wydarzeń boiskowych sprawił, że rzutem na taśmę udało się doprowadzić do podziału punktów. Dokonał tego Maciej Maciejewski w 92’ wykorzystując jedenastkę.

 

Po czterech kolejkach MKP Szczecinek zajmuje 5 miejsce w tabeli, tracąc do rywala tylko jeden punkt. Prowadząca w tabeli drużyna Hutnika Szczecin rozegrała jednak jeden mecz mniej. Zawodnicy ze Szczecina zmierzą się dziś (09.08) z Polonią Płoty. To z nimi w poprzedniej kolejce MKP podzieliło się punktami.

 

Do zajęcia fotela lidera nie brakuje więc wiele, a okazja do tego pojawi się już w najbliższą sobotę. Jeśli tylko naszym piłkarzom dopiszę trochę szczęścia i zawodnikom ze Szczecina powinie się noga, to zwycięstwo w meczu z Leśnikiem Manowo da nam szansę na pozycję lidera.

 

Więcej informacji wkrótce w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: