Pomocna mieszkanka Szczecinka. Brawa dla Julii

  • Jakub Diakun
  • 2020-08-07 15:10:12
Pomocna mieszkanka Szczecinka. Brawa dla Julii
  • Foto: TV Gawex

Już od najmłodszych lat warto jest pomagać – doskonale o tym wie mała mieszkanka Szczecinka. Która postanowiła najlepiej jak umie pomóc małej Mai – mieszkance Połczyna-Zdroju, która bardzo potrzebuje naszej pomocy.

Julia Nowak to mieszkanka naszego miasta, która udowodniła, że do pomocy nie potrzeba wiele. Wystarczy dobre serce i trochę chęci. Julia nie wahała się długo, gdy tylko zobaczyła, że Maja- mieszkanka Połczyna-Zdroju potrzebuje pieniędzy na leczenie od razu postanowiła przystąpić do działania. Widziałam filmik i zdjęcia jak Majusia cierpi i wzbudził się we mnie taki pomysł (…) postanowiłam pokazywać układy. - mówiła nam Julia.
 

Odzew ludzi był tak ogromny, jakiego nikt się nie spodziewał. Julii podczas swojego pokazu w Mielnie udało się uzbierać kwotę, która na pewno wesprze potrzebującą dziewczynkę. Jest to prawie tysiąc złotych!


Mama Julii jest bardzo dumna ze swojej córki. Liczy jednocześnie, że taka postawa dziewczynki zaowocuje na jej przyszłe, dorosłe życie. To właśnie takie postawy społeczne kształtują naszą wrażliwość na cudzą krzywdę.
 

Gratulujemy Julii postawy i rodzicom tak pomocnego dziecka. Liczymy, że zobaczymy Julię jeszcze nie raz podczas różnego rodzaju imprez charytatywnych.
 
 
Więcej informacji już dziś (07.08) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: