CrossTeam Szczecinek z medalami

  • Jakub Diakun
  • 2020-08-03 12:31:20
CrossTeam Szczecinek z medalami
  • Foto: FB CrossTeam Szczecinek

W miniony weekend odbyły się zawody przeszkodowe, w których udział wziął CrossTeam Szczecinek. To pierwsze zawody w tak trudnym okresie dla wszystkich, ale mimo to zawodnicy z naszego miasta dali z siebie wszystko.

Zawody Wolf Race&Ninja Track OCR w Trzciance, to już 3 edycja tej imprezy.  Jak przekonują reprezentacji naszego miasta zawody w Trzciance: jak zwykle pokazały klasę pod względem organizacji, mimo ograniczeń jakie były narzucone z góry w związku z pandemią zdali egzamin.
 
Zawodnicy ze Szczecinka dodają: trasa w tym roku się zmieniła, bo przebiegała wkoło Jeziora Logo. Na dystansie ponad 8km było rozmieszczonych 30 przeszkód, które musieli pokonać wszyscy zawodnicy lub w przypadku rezygnacji wykonać 30 burpees.
 
Wielki wysiłek zawodników Cross Team Szczecinek się opłacił, bowiem udało im się drużynowo wywalczyć 3 miejsce. Ale to nie koniec sukcesów. W kategorii Open Kobiet - 3 miejsce wywalczyła Ewelina Wejner-Polasik, a w kategorii Open Mężczyzn Masters (40+) - 2 miejsce zdobył Paweł Połubiński.
 
Gratulujemy medalistom i całej drużynie.
CrossTeam Szczecinek z medalami
  • Foto: FB CrossTeam Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: