MKP odważnie wkroczyła w sezon

• Jakub Diakun
  • 2020-08-03 12:06:36

Miejski Klub Piłkarski Szczecinek wkroczył w tegoroczną edycję 4 Ligi Zachodniopomorskiego Związki Piłki Nożnej, bez zbędnej zwłoki wygrywając dwa z trzech pierwszych meczów. Ostatnia potyczka rozgrywana na wyjeździe zakończyła się podziałem punktów z beniaminkiem ligi Polonią Płoty.

W zakończonym jednobramkowym remisem spotkaniu na listę strzelców dla gospodarzy wpisał się w 78. minucie Dobrowski. Z kolei dla naszej drużyny piłkę do siatki skierował w 64. minucie Górny.

Ostatni gwizdek sędziego przypieczętował trzeci mecz z rzędu bez porażki szczecineckiej drużyny. Obecnie podopieczni Zbigniewa Węglowskiego znajdują się na czwartym miejscu w tabeli. Czy w najbliższym meczu piłkarze podtrzymają dobrą passę? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę na szczecineckim stadionie o godz. 17:00, gdzie na murawie nasi zawodnicy spotkają się z drużyną Lecha Czaplinek.