Wielkie serca szczecinecczan

  • Adrian Wolanin
  • 2020-08-02 17:18:53
Wielkie serca szczecinecczan
  • Foto: TV Gawex

Społeczność Szczecinka tłumnie przyszła wesprzeć 3-letnią Maję – niezwykle dzielną dziewczynkę toczącą nierówną walkę z chorobą nowotworową. Z myślą o pomocy małej mieszkance naszego regionu, dziś (02.08) na szczecineckiej muszli koncertowej odbył się pełen atrakcji piknik charytatywny „Razem dla Mai”.

W programie nie zabrakło mnóstwa atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców, w tym m.in. wystawy motocykli, wspólnych gier i zabaw, loteriady, licytacji podarowanych fantów, pokazów służb mundurowych, a także występów artystycznych. Najważniejsze jednak, że nie zabrakło chętnych do pomocy serc szczecinecczan, za pomoc którym wzruszająco dziękował obecny na wydarzeniu tata Mai.

Warto również dodać, że przed kilkom dniami w Internecie uzbierano w całości sumę potrzebną na rozpoczęcie leczenia dziewczynki. Przekazane dziś przez szczecinecczan środki pomogą jednak kontynuować leczenie.

A o tym ile udało się ostatecznie zebrać opowiemy już na naszej antenie, a konkretnie w jednym z najbliższych wydań serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: