KTT Aida przygotowuje się do sezonu w Kronospan Design Center

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-28 12:43:24
KTT Aida przygotowuje się do sezonu w Kronospan Design Center
  • Foto: TV Gawex

Wakacje dla KTT Aida zawsze były czasem, w którym tancerze, oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli, szlifowali swoją formę na wyjazdowych obozach. Z wiadomych przyczyn w tym roku tego typu przedsięwzięcie nie mogło dojść do skutku, co znacznie utrudniło prawidłowe przygotowanie do sezonu. Na szczęście, pomocną dłoń do członków Aidy wyciągnęła firma Kronospan, która nie tylko udostępniła do ćwiczeń swoją halę wystawową, ale również aktywnie włączyła się w organizację zajęć dla tancerzy.

Tegoroczne wakacje są pod każdym względem inne niż poprzednie. Koronawirus pokrzyżował plany nie tylko osobom planującym beztroski odpoczynek, ale również tym, którzy chcieli czas wolny od szkoły spożytkować aktywnie. Do tej drugiej grupy zaliczają się tancerze z KTT Aida, którzy zwykle o tej porze uczestniczyli w obozie przygotowawczym. Władze klubu na szczęście przygotowały plan B na zaistniałą okoliczność.

Wraz z naszą kamerą mogliśmy uczestniczyć w trzecim dniu zajęć, które na ul. Pilskiej będą odbywać się do najbliższego czwartku. Wyraźnie widać tym samym, że taniec już na stałe wpisuje się w klimat hali Kronospan Design Center.

Mimo, że zajęcia odbywają się stacjonarnie, są nad wyraz intensywne. Najstarsze grupy opuszczają budynek KDC dopiero w okolicach godz. 20:00. W trakcie dnia nie muszą się jednak o nic martwić - nie tylko mają zapewniony ciepły posiłek, ale również np. strefę chilloutu, gdzie mogą spokojnie odetchnąc.

Jak zapewniają opiekunowie tancerzy, zajęcia przygotowawcze, mimo że odbywają się w rodzimej miejscowości, zostaną w pamięci uczestników na długo.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (28.07) serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: