8-latka wypadła z okna na trzecim piętrze

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-27 22:23:29
8-latka wypadła z okna na trzecim piętrze
  • Foto: TV Gawex

Z okna jednego ze szczecineckich bloków mieszkalnych dziś wieczorem (27.07) wypadła 8-latka. Dziewczynka po upadku nie straciła przytomności i niemalże natychmiast została zabrana do miejscowego szpitala. Prowadząca na miejscu zdarzenia czynności Policja ustaliła, że poszkodowana w chwili wypadku przebywała wraz z 3-letnim bratem pod opieką mamy, która okazała się być trzeźwa. Wkrótce więcej szczegółów.

Komentarze (2)

Jolka 2020-07-29 20:49

Nie z trzeciego, a z drugiego piętra.Nie wypadła z okna, lecz przecisnęła się przez szeroko rostawione pręty małego balkonu.Jej mama jest bardzo troskliwą,opikuńczą osobą,kocha swoje dzieci i nie spuszcza z nich oczu.Dla jej mamy to jest dramat,bo nikt się nie spodziewał,że w tej krótkiej chwili,gdy była zajęta jej braciszkiem dziewczynka podejmie próbę przeciśnięcia się przez szczeble balustrady balkonowej,co dorosłym wydawało się niemożliwe.

Jolka 2020-07-30 06:23

Nie z trzeciego a z drugiego i nie z okna lecz wypadła przez zbyt szeroko rozstawione płaskowniki balustrady małego balkoniku. W nowych blokach mieszkalnych dziwczynka by nie zmieściła się pomiędzy tymi płaskownikami bo są bardziej zagęszczone.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: