Ekipa Szymona pomaga psiakom i kociakom

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-27 14:32:15
Ekipa Szymona pomaga psiakom i kociakom
  • Foto: TV Gawex

Blisko 150 kg produktów spożywczych trafiło dziś do miejscowego Schroniska dla zwierząt. Przekazana przez Ekipę Szymona Szczecinek żywność nie tylko posłuży do przygotowania smakowitej karmy dla podopiecznych placówki, ale również symbolicznie zapoczątkowała nową akcję „Pełna miska dla schroniska”.

Poniedziałkowy poranek okazał się bardzo zaskakujący dla wielu podopiecznych szczecineckiego Schroniska dla zwierząt. Wszystko za sprawą Ekipy Szymona, która oprócz licznej reprezentacji, przywiozła do placówki na ul. Rybackiej niemałą niespodziankę. Jak widać działania członków grupy już na stałe wpisały się w krajobraz szczecineckiego wolontariatu.

Przekazanie darów łączyło się z zapoczątkowaniem przez wolontariuszy nowej akcji społecznej. Tym razem żółta ekipa zaprasza wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w projekcie „Pełna miska dla schroniska”. Wszyscy, którym los czworonogów ze schroniska nie jest obojętny mogą dołożyć swoją cegiełkę do tego pięknego dzieła poprzez przekazanie choćby najmniejszego artykułu na rzecz psów i kotów. Dzięki działaniom wolontariuszy w charakterystycznych żółtych koszulkach nie trzeba nawet udawać się do schroniska. Dary składać można w poniższych sklepach:

  • TIMON – ul. Kołobrzeska 14
  • TIMON – ul. Wyszyńskiego 64
  • MINI ZOO – ul. Warcisława IV 54
  • MINI ZOO W BORNEM SULINOWIE – Aleja Niepodległości 12

W razie zainteresowania, lista sklepów biorących udział w akcji będzie mogła się powiększyć, a to dlatego, że Ekipa Szymona zamierza prowadzić omawiane czynności długotrwale. Co więcej, działalność ma zostać poszerzona o dodatkową pomoc psiakom i kociakom, chociażby poprzez organizację spacerów dla tych pierwszych. Dodatkowe informacje m.in. na ten temat znaleźć można na plakatach akcji, które będą wywieszone w wymienionych sklepach.

Zanim zdecydujemy się pomóc, powinniśmy wiedzieć co jest najbardziej potrzebne w placówce na ul. Rybackiej. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z naszym materiałem, który wyemitujemy w dzisiejszym (27.07) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Komentarze (2)

Michał 2020-07-28 08:03

Jest już PO wyborach, można koszulki ściągnąć i normalnie zachęcać i promować akcję zbierania. Wystarczy tej polityki. Dajcie oddech.

Darek 2020-07-28 13:52

My promujemy ruch obywatelski Polska 2050 ktorego tworca i liderem jest Szymon Holownia.Nasze barwy i emblematy maja to potwierdzac Ale zapraszamy do naszych inicjatyw dla regionu kazda osobe rowniez pana panie Michale. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: