I i II runda Międzynarodowych Mistrzostw i Pucharu Polski Enduro

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-26 14:57:04
I i II runda Międzynarodowych Mistrzostw i Pucharu Polski Enduro
  • Foto: TV Gawex

Dziś (26.07) w Ostrowąsie (obok Połczyna-Zdroju) zakończyła się impreza rozpoczynająca sezon elitarnych zawodów motocyklowych „I i II runda Międzynarodowych Mistrzostw i Pucharu Polski Enduro”. W zawodach wystartowała cała czołówka krajowa zaliczana do światowej elity.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, powoli polski sport zaczyna powracać do życia. Jedną z dziedziń sportu prężnie wracaujących jest sport motorowy, który w ograniczonej liczebności zawodników zaczyna swe rozgrywki mistrzowskie w wybranych miastach. Wczoraj (25.07) zakończył się Baja Rajd Szczecinek. Z kolei dziś (26.07) zakończyła się I i II runda Międzynarodowych Mistrzostw i Pucharu Polski Enduro rozpoczynająca sezon elitarnych zawodów motocyklowych.

 

W zawodach wystartowała cała czołówka krajowa, zaliczana do światowej elity, wśród zawodników znalazł się finalista Mistrzostw Świata w super Enduro Dominik Olszowy, wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar Adam Tomiczek, zdobywca trzeciego miejsca w rajdzie Moskwa -Pekin, zdobywca Pucharu Świata cross country oraz wielokrotny uczestnik Dakaru Maciek Giemza, Sebastian Krywult -aktualny Mistrz Europy Enduro i wielu innych, w tym wszyscy Mistrzowie Polski.

 

Zmagania zawodników można było oglądać w sobotę 25.07.2020, od godz. 11.00 i w niedzielę 26.07.2020 r., od godz. 9.00. Kibice ze względu na obostrzenia nie mogli wchodzić do parku maszyn, gdyż liczba osób w nim jest ograniczona.

 

Już wkrótce więcej informacji na antenie TV Gawex.

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: