Dzień Dziecka z Legią Warszawa

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-26 14:41:39
Dzień Dziecka z Legią Warszawa
  • Foto: TV Gawex

Legia Warszawa – Fan Club Szczecinek zorganizował dziś (26.07) II Dzień Dziecka z Legią Warszawa, który ze względu na pandemię korona wirusa musiał zostać przeniesiony z początku czerwca. Zabawa rozpoczęła się od godziny 12.00, a zakończył się około godziny 16.00.

Na Hali” Ślusarnia” oraz w jej najbliższym otoczeniu czekała na dzieci moc atrakcji, wśród których znaleźć można było: dmuchane zamki, roller wodny, bitwa na bomby wodne, wybuchowe konfetti, wóz straży pożarnej, malowanie twarzy, stoisko z kolorowymi warkoczykami oraz tatuażami zmywalnymi, stanowisko FIFA oraz wiele, wiele innych.
 
Impreza prowadzona była przez doświadczonego animatora, a czas umilały również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas imprezy mogli Państwo liczyć także na pokaz akrobatyczny grupy UKS SP.6 Akrofitness Szczecinek, ponadto na każde dziecko przy wejściu na teren imprezy czekały upominki, dodatkowo podczas trwania imprezy rozdawane były atrakcyjne upominki.

Każde dziecko wchodząc na teren imprezy otrzymało także bon, który upoważniał dziecko do odbioru kiełbaski z grilla, napoju, loda oraz popcornu.
 
Więcej informacji niedługo w TV Gawex. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: