Niesamowity koncert pod Zamkiem. Daria Zawiałow zagrała w Szczecinku

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-25 09:47:50
Niesamowity koncert pod Zamkiem. Daria Zawiałow zagrała w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (24.07) pod szczecineckim zamkiem miało miejsce największe tegoroczne wydarzenie kulturalne w naszym mieście. Licznie uczestniczący w koncercie fani muzyki najpierw mieli okazje, aby posłuchać utworów naszych lokalnych artystów, aby następnie bawić się pod zamkiem w rytmy muzyki Darii Zawiałow.

Daria Zawiałow to autorka, kompozytorka, a przede wszystkim wokalistka, która osiągnęła wielki sukces w Męskie Granie Orkiestra. Jej debiutancki album pokrył się złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami, w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Daria Zawiałow ma na swoim koncie także drugi album, który zyskał status Platynowej Płyty, a pochodzący z niego singiel "Hej, Hej!" przez cztery tygodnie był najczęściej granym utworem, w największych polskich stacjach radiowych.

 

Podczas koncertu widać było, że wokalistka uwielbia kontakt z publicznością i koncerty na żywo, podczas których zamienia się w wulkan energii i zabiera publiczność do innego, muzycznego świata.  Publiczność zebrana pod Zamkiem na pewno nie mogła narzekać na nudne. Jedna z uczestniczek zapytana o odczucia po koncercie, odpowiedziała nam „no bosko” – to chyba najlepiej wyraża, jakie były odczucia publiczności.

 

Koncert Darii Zawiałow poprzedziły występy znanych szczecineckich zespołów. James Button Band, Tequila Twist oraz Jakub Słubik – to właśnie Ci artyści nie szczędzili strun głosowych, przygotowując zebrane pod sceną osoby na moment kulminacyjny wieczoru- czyli koncert Darii Zawiałow.

 

Relacja z tego wydarzenia już niedługo w TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: