W Szczecinku powstaje nowa sala weselno-konferencyjna

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-22 15:12:11
W Szczecinku powstaje nowa sala weselno-konferencyjna
  • Foto: TV Gawex

Blisko stutonowy dźwig przemknął dziś na naczepie przez ulice Szczecinka, by ostatecznie zostać wyładowanym na terenie przy Hotelu Quattro. Potężna maszyna budowlana została sprowadzona nad Trzesiecko do pomocy przy instalacji stropu budynku konferencyjnego, powstającej tuż przy hotelu znajdującym się przy ul. Łukasińskiego.

Podobnie jak sam hotel, nowy budynek charakteryzował się będzie z jednej strony najnowocześniejszymi rozwiązaniami, z drugiej zaś wnętrzem oraz detalami które będą stylowe oraz z klimatem. W nowym budynku znajdą się m.in. dodatkowe pokoje, sale oraz pomieszczenia gospodarcze.

Najważniejszym elementem powstającego właśnie budynku będzie jednak oczywiście potężna sala bankietowa, zdolna pomieścić 150 gości. Realizacja tak dużych przedsięwzięć będzie nowością w ofercie hotelu, który wprawdzie obsługuje tego typu imprezy w swoich podwojach, ale nieco bardziej kameralne, maksymalnie liczące 40 osób. Jak potwierdził nam w rozmowie menadżer obiektu, Tomasz Jagoszewski, jeśli wszystkie prace budowlane przebiegną zgodnie z planem, pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się w nowym budynku będzie tegoroczny Sylwester.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (22.07) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: