"Potargana w miłości" - najnowszy spektakl Stacji Kultura wkrótce na antenie TV Gawex

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-19 11:15:15
"Potargana w miłości" - najnowszy spektakl Stacji Kultura wkrótce na antenie TV Gawex
  • Foto: TV Gawex

Mijający weekend był dla TV Gawex mini-maratonem teatralnym, który w dodatku w całości odbywał się w Bornem Sulinowie. Jeszcze w piątek (17.07) naszym kamerom udało się zarejestrować spektakl pt. „Potargana w miłości”, traktujący o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej. Barwna opowieść o jednej z największych współczesnych polskich poetek to najnowszy projekt miejscowego stowarzyszenia Stacja Kultura.

Przez całe popołudnie w budynku borneńskiego BKO przewinął się cały tabun artystów reprezentujących miejscowości nie tylko z najbliższego regionu. Gośćmi specjalnymi byli: Malwina Bielicka, aktorka na co dzień znana zarówno z desek teatralnych jak również ze szklanego ekranu, wraz z Bohdanem Wojtaszczykiem oraz Anną Klimowicz. Poza tym w przedstawieniu udział wzięli: Edyta Mech, Katarzyna Więckowska, Wioleta Szczecińska, Tadeusz Kulicki oraz Roland Schlamberger.

Za scenariusz spektaklu słowno-muzycznego oraz narrację odpowiada Lucy von Schickedantz, całość zaś powstała pod czujnym okiem reżyserki Giny Malinowski. Ekipa odpowiedzialna za przedsięwzięcie specjalne podziękowanie przesyła dla Grucha Sound za przygotowanie oświetlenia i nagłośnienia oraz dla Katarzyny Osmałek z Catherina Atelier za profesjonalny makijaż.

Wszystkich naszych widzów zapraszamy już wkrótce na antenę TV Gawex, na której „Potargana w miłości” będzie miała swoją premierę.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: