Ratusz i Gmina Grzmiąca również z dofinansowaniami

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-18 15:44:46
Ratusz i Gmina Grzmiąca również z dofinansowaniami
  • Foto: TV Gawex

W sali konferencyjnej ratusza odbyło się wczoraj (17.07) małe, ale za to podwójne święto. Uroczystego podpisania umów na tzw. małą infrastrukturę sportową oraz granty sołeckie dokonał Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Stanisław Wziątek, oraz przedstawiciele poszczególnych beneficjentów, czyli reprezentanci miasta Szczecinek oraz Gminy Grzmiąca.

Korzystający od lat z wojewódzkiego programu współfinansowania sportowego ratusz tym razem aplikował o pomoc w zakupie kapsuły rehabilitacyjnej na miejskim basenie. Z kolei Gmina Grzmiąca wsparcie postanowiła przeznaczyć na remont sali gimnastycznej w Krosinie.

Drugim z projektów, w ramach którego składano podpisy pod umowami były granty sołeckie. Z tej formy pomocy skorzystały miejscowości: Przeradz, gdzie remontowi poddana zostanie tamtejsza sala spotkań pełniąca jednocześnie funkcję klubu seniora, Krosino, na terenie którego za powstanie wiata do odbywania spotkań integracyjnych, a także Mieszałki, w których za otrzymane środki zainstalowana zostanie lampa oświetleniowa przy cmentarzu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: