Moc atrakcji w Połczynie - czyli koncert zespołu "SpecYFiczni:

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-12 08:39:56
Moc atrakcji w Połczynie - czyli koncert zespołu "SpecYFiczni:
  • Foto: TV Gawex

Moc atrakcji, które czekały wczoraj (11.07) w Połczynie-Zdroju dopełnił koncert zespołu „SpecYFiczni”. Niesamowicie energiczny wokalista zespołu poderwał zebraną publikę do wspólnej zabawy.

Wczoraj (11.07) w połczyńskim amfiteatrze zagrał goleniowski zespół “SpecYficzni” w składzie Jacek Gałkiewicz (perkusja), Arek Kokeli (gitara), Mariusz Piotrowicz (bas), Hubert Biczkowski (wokal).

 

Zespół powstał pod koniec 2009 r. i jest znany z niezwykle energetycznych koncertów. Grupa w Połczynie-Zdroju zaprezentowała największe rockowe przeboje polskiej sceny muzycznej w ciekawych coverowych aranżacjach. Niesamowita, charyzmatyczna osobowość wokalisty Hubasa w połączeniu z doświadczeniem pozostałych muzyków gwarantuje świetny koncert i niezapomnianą zabawę.

 

SpecYficzni już po kilku miesiącach działalności zyskali rzeszę fanów. Koncertowali głównie w szczecińskich klubach Rocker, Kafe Jerzy czy Pinokio, nabierając specyficznego i oryginalnego brzmienia by w rezultacie pokazać się szerokiej publiczności na dużych scenach u boku wielu polskich gwiazd.  

 

Relacja z koncertu już niedługo w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: