Otwarcie Lata w Połczynie

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-12 08:24:55
Otwarcie Lata w Połczynie
  • Foto: TV Gawex

Po uroczystym otwarciu „Magicznej Ulicy Parasoli” przyszedł czas na Otwarcie Lata. W ramach tego wydarzenia połczyński amfiteatr gościł wczoraj artystów różnego kalibru.

Przybyli na wydarzenie mieszkańcy Połczyna i okolic na pewno znaleźli coś dla siebie w szerokim wachlarzu przygotowanych atrakcji. Swoje stroje zaprezentowali zarówno reprezentanci Stacji Kultura i Henrykowskiego Stowarzyszenia w Siemczynie, jak i przedstawiciele Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju.

 

Nie zabrakło również muzyki. Na scenie połczyńskiego amfiteatru mogliśmy usłyszeć Bogdana Trojanka, który rozruszał trochę zebraną publikę, aby następnie ustąpić miejsca na scenie Aleksandrowi Karausz, który zaprezentował niesamowicie energiczny koncert na skrzypcach.

 

Podczas całodniowych obchodów miały miejsce również przeróżne przestawienia prezentowane przez młodzież z CK w Połczynie. Podopieczni Centrum Kultury prezentowali również swój talent wokalny.

 

Równie niesamowity koncert dała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łobza, która zaskoczyła chyba wszystkich, prezentując szeroką gamę gatunków muzycznych, wśród której znalazł się również utwór Franka Sinatry.

 

Już wkrótce na antenie TV relacja z tego wydarzenia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: