Szymon Hołownia na Placu Wolności

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-10 07:34:33
Szymon Hołownia na Placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (09.07) nasze miasto odwiedził były już kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Szymon Hołownia. Podczas spotkania z mieszkańcami Szczecinka poruszył wiele ważnych kwestii związanych z rozwojem naszego kraju przez najbliższe lata.

Podczas spotkania z mieszkańcami na Placu Wolności Hołownia dziękował wszystkim za oddane na niego głosy oraz swoim wolontariuszom za zaangażowanie i prace, która przyniosła wynik prawie dwóch milionów siedmiuset tysięcy głosów. Choć pogoda nie dopisała to mieszkańcy Szczecinka licznie stawili się pod ratuszem, aby spotkać się z byłym już kandydatem w wyborach prezydenckich. 

 

Podczas wizyty w naszym mieście, gość powiedział również o projekcie „Polska 2050”, który to ma doprowadzić do gruntownej zmiany na polskiej scenie politycznej. Cytując Szymona Hołownię, ma on ją „od betonować”

 

Były kandydat na prezydenta odniósł się również do zbliżających się wielkimi krokami wyborów. Zaznaczył, że nadchodzące wybory „będą dla mnie smutne, bo nie będę głosował za kimś, lecz przeciwko komuś”. Szymon Hołownia odniósł się również do tzw. debat zorganizowanych zarówno przez sztab Rafała Trzaskowskiego, jak i Telewizję Publiczną. „Gdyby jeden z kandydatów poszedł na debatę do przeciwników, to nie mam wątpliwości, że wygrałby te wybory

 

Więcej dziś (10.07) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: