Wiceminister Małgorzata Golińska mobilizuje

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-09 15:19:13
Wiceminister Małgorzata Golińska mobilizuje
  • Foto: TV Gawex

W czwartkowy poranek (09.07) na Placu Wolności, wraz z grupą działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, odbył się briefing wiceminister Małgorzaty Golińskiej. Posłanka ziemi szczecineckiej, co oczywiste, zachęcała w trakcie spotkania z mediami do oddawania głosów na Andrzeja Dudę, jednocześnie odnosząc się do kwestii związanych z rolnictwem.

Końcówka kampanii prezydenckiej jest gorąca również w naszym regionie. Po wtorkowym briefingu posła Jerzego Hardie-Douglasa, tym razem na spotkanie z mediami zaprosiła wiceminister Małgorzata Golińska. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęła od porównania oby kandydatów na najwyższy urząd w państwie. Wiceminister Środowiska, odniosła się również do kwestii rolnictwa, które było przedmiotem wtorkowych konferencji parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej w całej Polsce. Posłanka zarzuciła swoim politycznym oponentom niewiedzę w kwestii funkcjonowania wsi.

Kończąc spotkanie, szczecinecka parlamentarzystka zaapelowała o wykrzesanie resztek sił na ostatni akt kampanijnej mobilizacji oraz przekonywanie niezdecydowanych wyborców, jednocześnie dziękując za dotychczasowe zaangażowanie.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (09.07) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: