Decyzja ratusza w sprawie magazynu śmieci zaskarżona

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-07 14:01:56
Decyzja ratusza w sprawie magazynu śmieci zaskarżona
  • Foto: TV Gawex

Kolejne organizacje starają się powstrzymać powstanie w Szczecinku magazynu różnego rodzaju odpadów. Dziś na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawiciele Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Terra oraz Ruchu Razem dla Szczecinka poinformowali o złożeniu odwołania od decyzji szczecineckiego Ratusza do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.

Z dnia, na dzień, coraz więcej osób angażuję w walkę przeciw powstaniu w naszym mieście magazynu różnego rodzaju odpadów, wśród których będą mogły znajdować się różnego rodzaju odpady niebezpieczne. Dlatego dziś na konferencji prasowej  przedstawiciele Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Terra oraz Ruchu Razem dla Szczecinka, przedstawili mediom swoje odowałnie od decyzji szczecineckiego ratusza.
 
Więcej informacji dziś (07.07) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 

Komentarze (1)

ola 2020-07-09 07:46

Urząd miasta, podporządkowując się przepisom, musiał wydać pozytywną decyzję środowiskową w tej sprawie, ponieważ nie zaistniały żadne formalne, ani też prawne możliwości do jej nieudzielenia. Ponieważ szczecineckie media podpuszczają mieszkańców twierdząc, że Burmistrz wydał zgodę na powstanie składowiska odpadów, a prawda jest inna nie podpisałam protestu bo nie chcę firmować manipulacji!!!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: