Ekipa Szymona zbierała podpisy przeciwko magazynowi odpadów w naszym mieście. Ponad 2500 osób podpisało petycję

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-07 11:49:36
Ekipa Szymona zbierała podpisy przeciwko magazynowi odpadów w naszym mieście. Ponad 2500 osób podpisało petycję
  • Foto: TV Gawex

Narasta sprzeciw mieszkańców na powstanie w Szczecinku miejsca do zbierania różnego rodzaju odpadów. Dziś owoce akcji zbierania podpisów pod petycją w tej sprawie, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawili członkowie tzw. „Ekipy Szymona Szczecinek”, która aktywnie przyłączyła się do działań.

Temat inwestycji, w ramach której nad Trzesieckiem ma powstać miejsce do zbierania odpadów różnego kalibru, od tygodni bulwersuje mieszańców regionu. Zważywszy na fakt, że wśród szerokiej gamy możliwych do składowania śmieci znajduje się pokaźna ilość odpadów niebezpiecznych, chyba nikogo nie dziwią takie nastroje społeczne.

 

Mieszkańcy naszego miasta przez ostatni tydzień mogli dawać wyraz swojego sprzeciwu wobec planowanej inwestycji, podpisując petycję przygotowaną przez Ekipę Szymona Szczecinek. Wiele osób chętnie przyłączyło się do akcji, wnosząc w ten sposób swoją cegiełkę do walki z potencjalnym pogorszeniem się walorów turystycznych naszego miasta.

 

Chciałam bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom(...),mieszkańcom którzy przyłączyli się do naszej akcji(...), pod naszą petycją, którą dziś złożymy na ręce burmistrza, podpisało się ponad 2500 osób” - mówiła Monika Dołębska wolontariuszka Ekipy Szymona Szczecinek

 

Więcej informacji dziś (07.07) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: