MKP Szczecinek remisuje w sparingu z Gwardią Koszalin

• Adrian Wolanin
  • 2020-07-05 15:08:33

Remisem 2:2 zakończył się kolejny sparing piłkarzy MKP Szczecinek. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego na boisku w Polanowie zmierzyli się wczoraj (05.07) z futbolistami Gwardii Koszalin.

Przed rozpoczęciem rywalizacji obie ekipy uczciły minutą ciszy pamięć zmarłego kibica Gwardii.

Po rozpoczęciu boju, wynik spotkania za sprawą Mateusza Górnego otworzyli w 16. minucie szczecinecczanie. W 39. minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Jeremiasza Grelę wynik zmienił się na 1:1. Remis trwał aż do 71. minuty, kiedy to bramkę dla MKP zdobył Michał Barański. Radość naszej ekipy nie trwała jednak długo – w 82. minucie sędzia znów podyktował jedenastkę dla rywali, zamienioną na gola ponownie przez Jeremiasza Grelę.

Wynik mógł być jeszcze mniej korzystny dla szczecineckiej drużyny – w dalszej części spotkania Gwardia, a konkretnie Piotr Sulima, nie wykorzystała trzeciego już rzutu karnego w spotkaniu.

Przypomnijmy, IV liga zachodniopomorska startuje już za 2 tygodnie. W pierwszej kolejce MKP Szczecinek rozegra wyjazdowe spotkanie z debiutującą na tym szczeblu rozgrywek drużyną Mechanika Bobolice.