Bieg Osińskiego w tym roku się nie odbędzie

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-03 13:55:35
Bieg Osińskiego w tym roku się nie odbędzie
  • Foto: TV Gawex

Wciąż obowiązujące obostrzenia sprawiły, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku został zmuszony do odwołania tradycyjnie odbywającego się wiosenną porą w Szczecinku Biegu Winanda Osińskiego.

Co roku wiosenną porą ulicami naszego miasta organizowany był Bieg Osińskiego. Impreza organizowana cyklicznie w naszym mieście stała się jedną z jego wizytówek. Choć początkowo planowano przełożyć bieg, to niestety z wiadomych powodów, pasjonaci biegania będą musieli obejść się smakiem, gdyż niemożliwa stała się organizacja tegorocznej edycji imprezy.

 

Bieg Winanda Osińskiego to jedna z kilku imprez, która co roku przynosiła sławę naszemu miastu. Obok biegu nad Trzesieckiem taką rolę pełnił również wojewódzki Finał o Puchar Tymbarku, który z tym samych powodów co bieg został wstępnie przełożony na termin wrześniowy. Jednak wciąż nie wiadomo czy na pewno się odbędzie.

 

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorów różnego rodzaju imprez czy to sportowych, czy kulturowych. Poza wspomnianymi wydarzeniami warto nadmienić, że do skutku nie dojdzie również organizowany nad Trzesieckim weekend biegowy.

 

Więcej  informacji dziś (03.07) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: