Konferencja prasowa w Zamku Książąt Pomorskich

  • Adrian Wolanin
  • 2020-07-01 15:56:58
Konferencja prasowa w Zamku Książąt Pomorskich
  • Foto: TV Gawex

Dzisiejsze (01.07) spotkanie Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami Szczecinka poprzedziła konferencja prasowa, która odbyła się w Zamku Książąt Pomorskich. Kandydat na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej stanął w ogniu pytań przedstawicieli nie tylko lokalnych mediów.

Głównym tematem krótkiego wystąpienia kandydata Koalicji Obywatelskiej były kwestie gospodarcze. Kluczem do sukcesu w przypadku tego zagadnienia ma być efektywne i asertywne współdziałanie z gabinetem Mateusza Morawieckiego.

Po przemówieniu nadszedł czas na dopuszczenie do głosu zgromadzonych dziennikarzy. Nie obyło się m.in. bez pytań o politycznych konkurentów, w tym również wspomnianego już premiera, który aktualnie podróżuje po Polsce rozdając tzw. bony samorządowe.

Jedno z pytań dotyczyło również zarzutów o likwidowanie przez poprzedni rząd posterunków Policji. Aktualny prezydent stolicy oczywiście zapowiedział wzmożone działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa, jednocześnie odnosząc się do aktualnego jego zdaniem obrazu formacji odpowiedzialnej za porządek społeczny.

Dyskusję zakończyła próba namówienia Andrzeja Dudy na udział w debacie prezydenckiej.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (01.07) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Komentarze (2)

Nick 2020-07-01 16:05

Zgroza

obiecać 2020-07-02 11:01

Wygłaszanie monologów jak łysy to jest mądrość Poko na pytania nie potrafią odpowiadać, tylko wciskać przysłowiowy kiciarstwo.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: