Rafał Trzaskowski odwiedził Szczecinek

  • Jakub Diakun
  • 2020-07-01 14:35:05
Rafał Trzaskowski odwiedził Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Rafał Trzaskowski odwiedził dzisiaj Szczecinek, gdzie wziął udział w krótkiej konferencji prasowej, po której spotkał się z mieszkańcami naszego miasta pod ratuszem.

Ogólnopolska kampania wyborcza dotarła również do Szczecinka. Stało się tak między innymi za sprawą dzisiejszej wizyty w naszym mieście kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Rafała Trzaskowskiego. Pod szczecineckim ratuszem aktualnego Prezydenta Warszawy z wielką euforią przyjęli tłumnie zebrani mieszkańcy naszego miasta. Zebrane osoby nieszczędziły gardeł, głośno skandując na cześć przybyłego gościa.

 

Rafał Trzaskowski poruszył jeden z kluczowych tematów dla mieszkańców Szczecinka, czyli kwestię remontu zabytkowego dworca kolejowego. Trzeba dalej rozmawiać z PKP, aby oddali dworzec w ręce prawdziwych gospodarzy - powiedział kandydat na Prezydenta RP.

 

Rafał Trzaskowski podczas spotkania z wyborcami zaznaczył również, że zgadza się z wieloma podnoszonymi przez Szymona Hołownię postulatami. Zapowiedział wprowadzenie niektórych z nich w życie, gdy tylko zostanie prezydentem, wymieniając w sposób szczególny inicjatywę referendum samorządowego.

 

Ostatnia prosta maratonu wyborczego spowodowała jeszcze większą intensywność spotkań wyborczych. Rafał Trzaskowski po wizycie w Szczecinku udał się na kolejne spotkanie z osobami zamieszkującymi tereny Pomorza Zachodniego, tym razem kandydat na Prezydenta spotkał się z mieszkańcami Wałcza.

 

Więcej dziś (01.07) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Nick 2020-07-01 18:14

Te mohery POpierają prezydenta usterkę ale kasę to od pisu biorą. Niech oddają na dom dziecka.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: