Trwa Skateplaza Szczecinek - Graffiti Jam v. 2

  • Jakub Diakun
  • 2020-06-27 14:34:28
Trwa Skateplaza Szczecinek - Graffiti Jam v. 2
  • Foto: TV Gawex

Na szczecineckiej Skateplazie trwa druga już edycja Graffiti Jam. Zainteresowani mogą zobaczyć nie tylko jak powstaje graffiti. Każdy ma okazję, aby przy pomocy utytułowanej zawodniczki w jojowaniu nauczyć się wykonywać proste triki tym popularnym przedmiotem.

Każdego kto chce zobaczyć trochę inny wymiar sztuki powinien do godziny 20:00 udać się na szczecinecką Skateplaze. Celem całego przedsięwzięcia jest przyozdobienie w kolory, szarych i smutnych elementów Skateplazy, które po poprzednim evencie zdążyły już wyblaknąć.

 

W wydarzeniu biorą udział głównie artyści z naszego miasta i okolic, którzy chcą przede wszystkim pokazać, że graffiti to nie niszczenie elewacji, ale rodzaj sztuki ulicznej, która potrafi cieszyć oko.

 

Na przybyłych gości czekają również samochody specjalnie przystosowane do dryftu, które każdy może obejrzeć oraz poznać bliżej tą dyscyplinę sportową rozmawiając z właścicielami samochodów. Podobnie jest z jojo, na imprezie gości utytułowana zawodniczka w jojowaniu, która chętnie nauczy każdego w jaki sposób wykonywać proste triki tym popularnym przedmiotem.

 

Już wkrótce wyemitujemy dłuższą relację z tego wydarzenia na naszej antenie. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: