Ekipa Szymona Hołowni podsumowuje kampanię

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-26 16:48:11
Ekipa Szymona Hołowni podsumowuje kampanię
  • Foto: TV Gawex

Przed nami ostatnie godziny kampanii prezydenckiej. To świetny czas na podsumowanie, jeszcze przed nastaniem ciszy wyborczej, dokonań poszczególnych sztabów, w tym Ekipy Szymona Hołowni, składającej się z nietuzinkowych oraz wyjątkowych osób, które poświęcają swój czas wolny w imię krzewienia idei jedynego liczącego się w najbliższych wyborach bezpartyjnego kandydata. W przypadku zaangażowanych społecznie i charytatywnie wolontariuszy ze sztabu znanego i cenionego dziennikarza, podejmowanych działań było naprawdę sporo.

W działalności Ekipy Szymona nie mogło oczywiście zabraknąć aspektów związanych z ekologią. Jeden z eventów poświęcony był ważnym, choć bardzo małym mieszkańcom naszej planety – pszczołom. Drugi dotyczył dużo większych organizmów, których wielkość będzie coraz lepiej widoczna z upływem kolejnych lat. Mowa oczywiście o akcji sadzenia drzew, o której więcej można się dowiedzieć z filmu zamieszczonego pod artykułem.

Spektrum spotkań było bardzo szerokie - jedne miały bardzo przyjacielską i luźną atmosferę, inne z kolei opierały się na tradycyjnych działaniach agitacyjnych. W trakcie prowadzenia działalności, odwiedzone zostały praktycznie wszystkie większe miejscowości, niektóre nawet wielokrotnie.

Bardzo ciekawy projekt przez szczecineckich wolontariuszy został przygotowany dla miejscowej społeczności. Była nią charakterystyczna instalacja graficzna pozwalająca zapoznać się z sylwetką, poglądami i politycznymi planami Szymona Hołowni.

Co ważne, jak zapewniono na konferencji, zapoczątkowany ruch będzie kontynuowany bez względu na wynik wyborów, czego dowodem jest już organizowana akcja protestacyjna przeciwko planom powstania składowiska odpadów na terenie byłego Elmilku.

Na koniec spotkania z mediami ekipa gorąco zachęcała do udziału w głosowaniu oraz postawienia na bezpartyjnego kandydata Szymona Hołownię. Przypominamy, że to odbędą się już w najbliższą niedzielę i potrwają od godz. 7:00 do 21:00.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (26.06) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: