To gdzie patrzysz ma znaczenie - wernisaż prac Moniki Kolosz

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-21 19:48:54
To gdzie patrzysz ma znaczenie - wernisaż prac Moniki Kolosz
  • Foto: TV Gawex

Kolejnym wydarzeniem kulturalnym, które odbyło się po złagodzeniu przez rząd obostrzeń był wernisaż prac znanej szczecineckiej artystki Moniki Kolosz. Wydarzenie zatytułowane „To gdzie patrzysz ma znaczenie” miało miejsce w ubiegłą sobotę.

Można powiedzieć, że kultura w Szczecinku oraz w Telewizji Gawex zatoczyła przysłowiowe koło. Marcowy wernisaż wspomnianej artystki, zatytułowany „W głębi świadomości”, to nie tylko jedno z ostatnich artystycznych wydarzeń odbywających się przed wybuchem pandemii koronawirusa, ale również jedno z ostatnich, które dla Państwa w tamtym okresie prezentowaliśmy. Z tym większą przyjemnością nasza kamera zagościła w sobotę na jednej z pierwszych imprez na kulturalnej mapie naszego miasta przeprowadzonych już po zluzowaniu obostrzeń.

Podziwiając prace twórczyni, miło było przede wszystkim dostrzec, iż mimo dynamicznych zmian, tak charakterystycznych dla obecnych czasów, szczecinecka malarka pozostała wierna swoim artystycznym zainteresowaniom.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia, a po więcej informacji zapraszamy już wkrótce na antenę TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Brostito 2020-06-22 12:07

Wspaniałe wydarzenie, najlepszy wernisaż jaki odbył sie w Szczecinku od lat, przygotowanie atmosfera miejsce i ilość gości.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: