Szczecinecka Grupa Motocyklowa z własną siedzibą

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-20 16:10:47
Szczecinecka Grupa Motocyklowa z własną siedzibą
  • Foto: TV Gawex

Po latach bezinteresownej i szlachetnej pracy na rzecz mieszkańców, tym razem to miasto, poprzez współdecyzję burmistrza Daniela Raka, wyraziło wdzięczność członkom Szczecineckiej Grupy Motocyklowej. Stowarzyszeni w klubie amatorzy jednośladów, zgodnie z obietnicą złożoną przed rokiem, otrzymali niedawno od ratusza nieruchomość na terenie byłego kompleksu Nadleśnictwa Szczecinek, w której zorganizowali swoją pierwszą siedzibę. Dziś (20.06) nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi w progu obiektu.

Urządzona w iście motocyklowym stylu siedziba została w pełni zaadaptowana, wyremontowana i zaaranżowana przez klubowiczów. Stworzenie tak imponującego miejsca nie byłoby jednak możliwe nie tylko bez wsparcia lokalnych władz i organizacji, ale przede wszystkim sponsorów, którym serdecznie podziękowano w trakcie inauguracyjnego przemówienia. Specjalny dowód wdzięczności otrzymał również sam burmistrz – była nim żelazna statuetka wykonana w pełni z motocyklowych części.

Przypomnijmy, były budynek Nadleśnictwa Szczecinek, wraz przyległym do niego terenem, wzbogacił majątek miasta niecały rok temu za sumę 1,3 mln zł. Natychmiast po nabyciu, ratusz oddał nieruchomość pod pieczę Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Szczecinecka Grupa Motocyklowa jest pierwszym podmiotem, który pojawił się w kompleksie usytuowanym na ul. Kościuszki po jego  opuszczeniu przez leśników. Motocykliści nie pozostaną jednak samotni zbyt długo – w ciągu kilkunastu najbliższych dni ich sąsiadami staną się pracownicy Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Więcej na ten temat już wkrótce na antenie TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: