Borneńska biblioteka wróciła do organizowania wycieczek

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-17 15:54:41
Borneńska biblioteka wróciła do organizowania wycieczek
  • Foto: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Ogłoszony już kilka tygodni temu kolejny etap odmrażania gospodarki przewiduje również zniesienie obostrzeń w branży turystycznej. Z liberalizacji przepisów korzystają już pierwsze podmioty w naszym regionie, w tym Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, organizująca od lat cieszące się olbrzymią popularnością wycieczki do parków rozrywki.

Odmrażanie branży turystycznej nie omija również terenów naszego naszego powiatu. Tuż po ogłoszeniu złagodzenia obostrzeń w tej materii do pracy natychmiast wzięli się pracownicy biblioteki w Bornem Sulinowie, którzy od lat organizują dla mieszkańców regionu bardzo popularne wyjazdy do największych parków rozrywki. Na pierwszy ogień po wznowieniu działalności w sferze wycieczek, nie można było nie postawić inaczej niż na największy park rozrywki w naszym kraju, czyli Energylandię.

Z informacji jakie udało nam się uzyskać, na wyjazd do Zatoru pozostały ostatnie wolne miejsca. Organizatorzy zapewniają również, że organizowane przedsięwzięcie jest w pełni bezpieczne i będzie przeprowadzone ze uwzględnieniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Więcej szczegółów znaleźć można oczywiście na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, jak również na fejsbukowym profilu placówki. Tam również będą pojawiały się informacje na temat kolejnych wyjazdów organizowanych przez instytucję, w tym niezwykle ciekawie zapowiadającej się wycieczki do największego parku rozrywki na starym kontynencie, znajdującego się w Niemczech Europa Park.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (17.06) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Borneńska biblioteka wróciła do organizowania wycieczek
  • Foto: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Komentarze (5)

MN 2020-06-17 23:27

Biblioteka Boreńska robi super robotę...ale tym razem myślę że to jest błąd...to jest za wcześnie !!! covid -19 jest ciągle bardzo aktywny , tym bardziej na Śląsku. Myślę że pani dyrektor powinna podjąć decyzję o przełożeniu wycieczki, i to nawet o trzy miesiące... CHROŃMY PRACOWNIKÓW, I TURYSTÓW !!!!

Gość 2020-06-18 22:57

Popieram przedmówczynie. Za szybko chcecie rozwijać swe skrzydełka. A może czas pozwoli aby zrobić coś dla średniej grupy wiekowej. Bo dla seniorów to jeszcze coś robicie ale nie tylko seniorzy są w Bornem. Nieprawdaż???

gość 2020-06-19 20:02

Pani / Pan powyżej w takim razie powinien się mocno doinformować lub nauczyć czytać, a nie pisać głupot w necie :) Z czego wiem Biblioteka proponuje wydarzenia dla każdej grupy wiekowej, ale niestety nikt z niej nie korzysta, bo w Bornem najwyraźniej mieszkają nudziarze bez życia. Szkoda. Jeśli przez lata nikt nie korzysta z wydarzeń to się nie dziwię jeśli po prostu ich nie ma. Sam byłem na fantastycznych koncertach i spotkaniach kilka razy i widownia wyniosła całe 5 osób. Ale do pisania że nic się nie dzieje to nagle pół miasta by się znalazło.

MN 2020-06-20 12:37

Biblioteka w Bornym Sulinowie robi świetną robotę , Maja extra projekty, świetnie dbają też o młodych i najmłodszych.Organizuja też naprawdę dobre koncerty lub spotkania z ciekawymi osobami. Dlatego WIELKIE BRAWO IM ZA TO...A inni niech biorą przykład z grupy tych młodych bardzo zaangażowanych ludzi... Dzięki Wam :)))

Damian 2020-06-20 13:56

Super, że biblioteka wróciła do wycieczek. Jako jedyni w okolicy organizują fajne wyjazdy do parków rozrywki czy chociażby na Tropikalną Wyspę pod Berlinem. U nas w Szczecinku bieda pod tym względem. Kilkukrotnie braliśmy udział i było genialnie - nowe autokary, super pilot, który zawsze jest przygotowany (jak opowiadał, pasjonat parków rozrywki). Organizacja często lepsza niż w niejednym biurze podróży. Do Energylandii oczywiście jedziemy, możliwe, ze do Europa-Parku również. Polecam!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: