Na skateplazie odbędzie się druga edycja Graffiti Jam

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-16 11:11:36
Na skateplazie odbędzie się druga edycja Graffiti Jam
  • Foto: TV Gawex

W sobotę 27 czerwca na Szczecineckiej Skateplazie odbędzie się kolejna już, druga edycja imprezy pt. Graffiti Jam. Zapraszamy każdego kto chce zobaczyć trochę inny wymiar sztuki. Celem całego przedsięwzięcia jest przyozdobienie w kolory szarych i smutnych elementów skateplazy, które po poprzednim evencie sprzed roku zdążyły już wyblaknąć.

W wydarzeniu będą brać udział głównie artyści z naszego miasta i okolic, którzy chcą przede wszystkim pokazać, że graffiti to nie niszczenie elewacji, ale rodzaj sztuki ulicznej potrafiąca cieszyć oko. Pojawi się również kilku nowych artystów spoza naszego miasta. Grafficiarze z chęcią podzielą się swoją wiedzą na temat swojego rzemiosła. Impreza ma charakter otwarty i jest przeznaczona dla wszystkich mieszkańców miasta, a przede wszystkim nastawiona jest na zaangażowanie młodych ludzi.

Impreza jest organizowana dzięki środkom pozyskanym z Programu Społecznik na lata 2019-2021, który udało nam się wygrać w poprzednim roku. Dzięki funduszom pozyskanym z tego konkursu na skateplazie powstanie zarówno stacja naprawcza z podstawowymi narzędziami serwisowymi, jak i właśnie graffiti jam pozwalający na rozwój młodych artystów.

Info: Jędrzej Dunaj

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: