Kronospan wspiera placówki medyczne

  • Jakub Diakun
  • 2020-06-13 07:56:03
Kronospan wspiera placówki medyczne
  • Foto: TV Gawex

Kronospan podsumował dotychczasowe wsparcie dla placówek medycznych, które walczą z epidemia Covid-19.

Ostatnie tygodnie uświadomiły wszystkim, że z dnia, na dzień, życie potrafi się dramatycznie zmienić. Gospodarkę zamrożono, wiele firm przestało istnieć, wiele osób straciło pracę. Wszystko to jest tłem, na którym trwa walka z epidemią Covid-19. W trosce o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i kontrahentów, Kronospan, jako lider i firma społecznie zaangażowana, włączył się we wspólną walkę. 

 

Zakłady Kronospan, które zlokalizowane są m.in. w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich i Pustkowie przekazały lokalnym szpitalom wsparcie na walkę z epidemią. W zależności od miasta i potrzeb placówek, była to albo pomoc rzeczowa albo finansowa. 

 

Wspieranie lokalnej społeczności to element DNA marki, wynikający z prowadzenia odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu. Rozwijając działalność, nie można zapomnieć o rozwoju społeczności, w której zakłady funkcjonują. 

 

Kronospan nie tylko tworzy miejsca pracy, ale i klimat do rozwoju miast i ich mieszkańców. Jedną z form wsparcia, jaką kierujemy do lokalnej społeczności, jest wyposażenie pracowników medycznych i szpitali w sprzęt, który pomoże w walce o zdrowie i życie mieszkańców.

 

info: Piuro Prasowe Kronospan 
 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: