Mysia Wyspa otwarta na weekend

  • Jakub Diakun
  • 2020-06-12 12:45:54
Mysia Wyspa otwarta na weekend
  • Foto: TV Gawex

Choć oficjalnie Mysia Wyspa wznowi swoje funkcjonowanie z początkiem lipca, to już w ten weekend mieszkańcy mogą skorzystać z uroków tej wizytówki Szczecinka. Na odwiedzających będzie czekać czynny punkt gastronomiczny.

Choć najbliższy weekend nie zwiastuje pięknej pogody, ponieważ musimy przygotować się na przelotne opady deszczu oraz gradu. To Ci mieszkańcy Szczecinka, którym pogoda niestraszna będą mogli skorzystać z uroków Mysiej Wyspy – czyli miejsca, w którym zarówno mieszkańcy naszego miasta, jak i turyści chętnie spędzają wolny czas.

 

Jeśli komuś nie przeszkadza brzydka pogoda i uda się na Mysią Wyspę, to nie musi zabierać ze sobą pełnej torby jedzenia. Z myślą o osobach chcących wypocząć, w tym popularnym miejscu zostanie otwarty tymczasowy punkt gastronomiczny, w którym znajdziemy ciepłe przekąski oraz napoje. Skorzystać z atrakcji Mysiej Wyspy możemy w godzinach od 9:00 do 21:00, dlatego korzystając z chwil poprawy pogody, które się pojawią, warto skorzystać z okazji i odpocząć pod szczecineckimi palmami.

 

Więcej informacji dziś (12.06) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: