Szkoła Muzyczna nagrała wspaniały klip. Zobacz video!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-07 17:30:06
Szkoła Muzyczna nagrała wspaniały klip. Zobacz video!
  • Foto: https://www.facebook.com/szkolamuzycznaszczecinek/

Niezwykle ciekawy pomysł zrealizowała właśnie szczecinecka Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga. Wzorem m.in. Adama Sztaby i jego projektu zatytułowanego #wdomuzagrane, nasi uczniowie wraz z nauczycielami, w ramach zdalnych zajęć z orkiestry, nagrali wspólny klip, który po zmontowaniu robi niesamowite wrażenie nawet na osobach którym słoń nadepnął na przysłowiowe ucho.

Szczecinecka młodzież ze Szkoły Muzycznej po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwym skarbem na kulturalnej mapie naszego miasta. Zamiast sztampowych zajęć w systemie zdalnym, pod batutą Tomasza Giłki, zrealizowała zachwycający klip do utworu Besame mucho meksykańskiej kompozytorki Consuelo Velasquez.

Wyprodukowany klip to nie tylko świetna promocja szkoły, ale również przyczynek do kolejnego projektu, tym razem poszerzonego o udział międzynarodowych artystów z zaprzyjaźnionej szkoły w Neubrandenburgu. Jak tylko nowy klip ujrzy światło dzienne niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy, a póki co zapraszamy do zapoznania się z jego pierwszą odsłoną.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: