Tenisowi skrzaci zawitali do Szczecinka

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-07 11:07:49
Tenisowi skrzaci zawitali do Szczecinka
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe idzie za ciosem i zaledwie tydzień po pierwszym od wybuchu pandemii turnieju sportowym w naszym mieście turnieju zorganizowało kolejny. Tym razem w szranki na kortach przy ul. Szczecińskiej stanęli zawodnicy z kategorii skrzat, przybyli z różnych zakątków województwa.

Równo tydzień po turnieju rozgrywanym z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi adepci tenisa znów spotkali się na szczecineckich kortach. Niestety, pomimo doskonałych warunków jakie nasze miasto oferuje grającym, jak również zapewnienia najwyższych standardów higieny oraz zachowania ścisłego reżimu sanitarnego, frekwencja nie okazała się powalająca. Pocieszać się można za to faktem, że nad Trzesiecko przybyli za to najlepsi zawodnicy w swojej kategorii.

Nie zrażeni jednak tym faktem organizatorzy idą jednak o krok dalej, zapowiadając w najbliższych tygodniach kolejne, coraz mocniej obsadzone imprezy, w tym rangi krajowej. Jak wyjaśnił w rozmowie z nami Józef Szpakowski, Prezes STT Szczecinek, rozgrywanie tak dużej liczby turniejów ma swoje uzasadnienie – udział w tego typu imprezach to najlepszy sposób na nadrobienie braków spowodowanych niemożnością trenowania w czasie pandemii.

Więcej na ten temat już wkrótce na antenie TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: