Kradli trampoliny, są już w rękach Policji

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-06 15:46:43
Kradli trampoliny, są już w rękach Policji
  • Foto: https://pixabay.com/

Policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie ustalili i zatrzymali wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku trzech mężczyzn, którzy w minionym tygodniu dokonali kradzieży z terenu ogródków działkowych w gminie Borne Sulinowo trampoliny. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie trzech mężczyzn to efekt wspólnych działań policjantów z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie oraz policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. 22-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego wspólnie z dwoma mieszkańcami powiatu drawskiego w minionym tygodniu dokonali kradzieży z terenu ogródków działkowych w gminie Borne Sulinowo trampoliny. Właściciel straty wycenił na kwotę 800 zł.

Podczas przesłuchania okazało się, że to nie jedyna trampolina na koncie zatrzymanych. Kolejna trampolina o wartości 580 złotych została przez nich skradziona na terenie powiatu drawskiego.

Mężczyźni w wieku od 20 do 28 lat już usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Info: asp. Anna Matys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: