Jerzy Hardie-Douglas komentuje bieżącą politykę krajową

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-04 12:27:49
Jerzy Hardie-Douglas komentuje bieżącą politykę krajową
  • Foto: TV Gawex

Zgodnie z obietnicą, dziś (04.06) odbyło się kolejne spotkanie Jerzego Hardie-Douglasa z lokalnymi przedstawicielami mediów. Konferencja prasowa posła ziemi szczecineckiej tradycyjnie dotyczyła omówienia bieżących spraw politycznych.

Głównymi zagadnieniami briefingu to nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta RP oraz negatywna ocena działalności Ministra Zdrowia. Jak zapowiedział były Burmistrz Szczecinka, od jutra (05.06) rozpocznie się proces zbierania podpisów niezbędnych do zarejestrowania kandydatury Rafała Trzaskowskiego. Poza specjalnie rozstawionym namiotem przed ratuszem, Prezydenta Warszawy wesprzeć będzie można również w 3 punktach handlowych na terenie miasta. W trakcie konferencji Jerzy Hardie-Douglas wyraził negatywną ocenę wobec działań podjętych przez Łukasza Szumowskiego.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (04.06) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Komentarze (2)

janjen 2020-06-05 00:12

Już niech pan przestanie jątrzyć ludzie w Szczecinku bez pana są szczęśliwi dzieci mają 500+ emerytom żyje się dobrze najniższa krajowa rośnie a średnia krajowa to już 5000 więc po co nam pan i Platforma nieudaczników i złodzieji. Panu już dziękujemy.

Anna 2020-06-05 16:04

NIE dla PO bo PO to ZŁO !!!. Dosyć ich klamstwa. Mieliście osiem lat, osiem lat skradliście każdemu Polakowi nie robiąc nic.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: