Uczniowie I LO im. ks. Elżbiety w rankingu ogólnopolskiej olimpiady

  • Adrian Wolanin
  • 2020-06-02 10:42:45
Uczniowie I LO im. ks. Elżbiety w rankingu ogólnopolskiej olimpiady
  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Najpierw trzeba zebrać zespół, potem wspólnie wymyślić projekt i… z powodzeniem go zrealizować. W dużym skrócie właśnie na tym polega i zespołowa olimpiada, w której biorący w niej udział uczniowie realizują prawdziwe projekty społeczne i przez praktykę uczą się zarządzania projektami, współpracy oraz motywowania. Na koniec zdobywają honorowane na całym świecie certyfikaty Project Management Institute. Warto dodać, że olimpiadę, której organizatorem jest Fundacja SocialWolves, popierają najwięksi pracodawcy.

W olimpiadzie wzięli udział uczniowie I LO im. Ks. Elżbiety w Szczecinku. Nasza szkoła dostała się do rankingu ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii, dzięki trzem grupom uczniów którzy ukończyli swój projekt, tym samym zostając finalistami – informuje z dumą dyrektor LO Arkadiusz Szczepaniak.

Pierwsza grupa to uczniowie klasy IIC realizujący projekt pod tytułem „Bóg uzasadnia, że jest”: Natalia Wilchowska, Wiktoria Ferencowycz, Maciej Księżopolski, Dawid Boberski, Laura Grodzińska oraz Jakub Liniewicz.

Grupa druga to uczniowie klasy IA i IB którzy realizowali projekt „Glow On Road”: Martyna Kuśmierczyk, Natalia Pałubicka, Dawid Aleksandrowicz oraz Konrad Kamiński.

Trzecia grupa natomiast to uczennice: Ola Kozakiewicz, Paulina Nowak, Aleksandra Makselon, Wiktoria Wiśniewska, które realizowany projekt zatytułowany „Eko torba lepiej wygląda”.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Info: Piotr Rozmus


  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: