MGOK w Bobolicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

  • Adrian Wolanin
  • 2020-05-28 10:20:42
MGOK w Bobolicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
  • Foto: Urząd Miejski w Bobolicach

Rodzinne fotografie niosą za sobą szczególną moc. Dzięki nim powracamy do przeszłości, do czasów dzieciństwa, najważniejszych wydarzeń rodzinnych, udanych wakacji i śmiesznych wpadek. Zebrane fotki są najlepszym dowodem na to, że czas płynie szybko, dlatego warto przeżyć życie jak najlepiej, blisko osób, które darzymy uczuciem. Z uwagi na fakt, że większość czasu spędzamy obecnie w domu w gronie najbliższych, zachęcamy do udziału w konkursie „Odśwież wspomnienia”!

Konkurs polega na odwzorowaniu starej fotografii z dzieciństwa i pokazaniu zmiany na przełomie lat. Zdjęcie teraźniejsze musi oczywiście odzwierciedlać wszystkie walory tego sprzed lat i znajdować się na nim muszą te same osoby, ustawione w podobny sposób.

Prace konkursowe należy wysyłać do dnia 15.06.2020 roku na adres e-mail: 60lat-mgok@o2.pl z dopiskiem w tytule KONKURS. Dodatkowo prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, numer telefonu, a także dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację. Szczegóły na załączonym plakacie oraz w regulaminie konkursu.

Komisja wybierze jedną prace konkursową, która zostanie nagrodzona Kartą Podarunkową EMPIK o wartości 100 zł.

Wyniki konkursu oraz galerię zdjęć nadesłanych przez Państwa podamy do dnia 20 czerwca 2020 roku.

Regulamin konkursu: link

Info: Urząd Miejski w Bobolicach

MGOK w Bobolicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
  • Foto: Urząd Miejski w Bobolicach

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: