Trzaskowski w Kołobrzegu: Rząd nie ma planu dla turystyki, a prezydent milczy [VIDEO]

  • Adrian Wolanin
  • 2020-05-24 08:29:16
Trzaskowski w Kołobrzegu: Rząd nie ma planu dla turystyki, a prezydent milczy [VIDEO]
  • Foto: e-kg.pl

Rząd nie zaplanował żadnych racjonalnych działań, dominuje chaos, nie ma jasnego planu odmrażania gospodarki, który byłby skonsultowany z branżą turystyczną i samorządowcami – mówił podczas briefingu prasowego Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP.

Wizyta Prezydenta Warszawy, najpierw w Darłowie, potem Koszalinie i Kołobrzegu, związana była z nieformalną kampanią wyborczą. Oficjalnie będzie się ona mogła rozpocząć z chwilą zarejestrowania Trzaskowskiego jako kandydata na Prezydenta RP.

W Kołobrzegu prezydent Warszawy spotkał się z samorządowcami i władzami miasta.

Głównym tematem briefingu prasowego Rafała Trzaskowskiego była turystyka. Zdaniem kandydata, ze strony rządu brakuje uporządkowanego i jasnego planu odmrażania gospodarki, a także ścisłych i konkretnych zaleceń, dzięki którym możliwy byłby szybki powrót do funkcjonowania miast, które opierają się gospodarczo przede wszystkim na branży turystycznej.

Podczas swojego przemówienia prezydent Warszawy, skrytykował Andrzeja Dudę. Smutne jest to, że w tak ważnych sprawach, prezydent nie zabiera głosu i pozostaje niemym świadkiem wydarzeń – mówił Trzaskowski.

Szczegóły w naszym materiale.

Komentarze (4)

Nick 2020-05-24 10:41

Te Trzaskowski wypłacić przedsiębiorcą kasę, a nie jeździsz po Polsce i agitujesz. Twoje obiecanki śmierdzą tak samo jak to co wypłynęło z twojej oczyszczalni.

do NICK 2020-06-02 13:15

coś ci się pomieszało, przedsiębiorcom (nie przedsiębiorcą) kasę powinien wypłacić rząd a nie pan Trzaskowski!!! trochę wiedzy ci nie zaszkodzi!

lichwa 2020-06-03 09:38

Te, do szkoły, ośla łąko. Kaczor nie nauczył pisać?

Anna 2020-06-05 16:15

A samorządy od czego są ? Was p…… . od kiedy to rząd wypłaca co kolwiek?.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: