Dni Koszalina 2020

  • Jakub Diakun
  • 2020-05-22 15:38:45
Dni Koszalina 2020
  • Foto: Urząd Miejski w Koszalinie

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania obchodów Dni Koszalina 2020 On-Line. Przed nami wiele atrakcji dla mieszkańców Koszalina.

Świętujmy wirtualnie, ale razem :)
Już dziś (22 maja) o godzinie 11:50 oficjalne otwarcie Dni Koszalina 2020 On-Line przez Prezydenta miasta Piotra Jedlińskiego. Po otwarciu, o godzinie 12:00 „Zaśpiewajmy razem Hymn Koszalina”
 
Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach Dni Koszalina 2020 On – Line tj.:
- „Tort na urodziny Koszalina” – kulinarno-fotograficzny. Konkurs polega na przygotowaniu tortu na urodziny miasta. (organizator: CK105).
- „Moje miejsce w moim mieście” – plastyczno-fotograficzny. Każdy z nas ma takie miejsce w naszym Koszalinie, które jest dla niego wyjątkowe. Może Ratusz, może zakątek w parku, może ławka , która budzi wspomnienia... Stwórz pracę plastyczną, sfotografuj ją i prześlij do nas! (organizator: CK105),
- „I Love Koszalin. Będzie Dobrze!” – plastyczno-fotograficzny. Konkurs polega na przyozdobieniu swojej posesji hasłem: „I LOVE KOSZALIN. BĘDZIE DOBRZE” inspirowanym instalacją świąteczną pojawiającą się corocznie na Rynku Staromiejskim w grudniu każdego roku (I<3KOSZALIN) oraz ogólnopolską i ogólnoświatową akcją „Będzie Dobrze”. (organizator: CK105),
- „Twój Koszalin”. Złap lustrzankę, cyfrówkę bądź komórkę i ruszaj w miasto, a jak nie możesz to pokaż nam widok z Twojego okna! (organizator: Pałac Młodzieży).
Widzimy się On-Line i bawimy się wspólnie!
 
info: Urząd Miejski w Koszalinie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: