Bezpiecznie w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim

  • Adrian Wolanin
  • 2020-05-20 11:00:28
Bezpiecznie w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim
  • Foto: TV Gawex

Przy czynnym wejściu do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego od ul. Jarowita ustawiona została bramka termowizyjna, która bezdotykowo sprawdza temperaturę ciała osób wchodzących do urzędu. Przy wejściu zainstalowano także automatyczne dozowniki z płynem dezynfekcyjnym do rąk.

Sprzęt pomoże zapewnić  bezpieczeństwo zarówno osób załatwiających sprawy w urzędzie, jak i naszych pracowników w czasie pandemii koronawirusa – mówi dyrektor generalna ZUW Anna Kołek – Wszystkich przebywających w budynku – zarówno pracowników, którzy obsługują klientów, jak i interesantów, obowiązują też maseczki i rękawiczki.

Bramka termowizyjna i dozownik do płynu dezynfekcyjnego do końca tygodnia będą zainstalowane również w delegaturze ZUW w Koszalinie.

Każda osoba, która chce załatwić sprawę w urzędzie w Szczecinie lub w delegaturze w Koszalinie, powinna najpierw umówić się na wizytę na określoną godzinę, telefonicznie lub mailowo – dodaje dyrektor Anna Kołek  – Zapobiegnie to tworzeniu się długich kolejek w oczekiwaniu na załatwienie sprawy oraz usprawni przepływ osób. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i liczymy na zrozumienie – nowe warunki pracy urzędu podyktowane są wyłącznie względami bezpieczeństwa i troską o nasze wspólne zdrowie.

Szczegółowe informacje o tym, jak umawiać wizytę w ZUW znajdują się na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: