Szczecinek muzykami stoi. Nowy klip Nights of Eternal

  • Jakub Diakun
  • 2020-05-17 11:21:49
Szczecinek muzykami stoi. Nowy klip Nights of Eternal
  • Foto: Facebook Nights of Eternal

Kolejny młody, perspektywiczny zespół ze Szczecinka wypuścił nowy klip. NØE (Nights of Eternal) to zespół, którego twórczość wielu może szokować, ze względu na niepopularny gatunek muzyczny.

NØE (Nights of Eternal) jest młodym i niezależnym polskim zespołem z pogranicza black/doom/gothic/metalcore, łączącym metaforyczne teksty z szorstkim, choć melodyjnym brzmieniem. – tak określają się sami muzycy.

 

Nowy utwór stworzony przez muzyków nawiązuje do średniowiecznego motywu tańca śmierci. Tytuł klipu „ Danse Macabre” bezpośrednio nawiązuje do motywu, który przez artystów został reinterpretowany. Stworzyliśmy własną interpretację - każdy człowiek musi skonfrontować swoje dobre i złe uczynki podczas „ostatniego tańca”, niezależnie od tego, jak jego umysł zapamiętał te wydarzenia. – mówią Błażej Szymański oraz Łukasz Wrzeszczyński-Siuda członkowie zespołu Nights of Eternal.

 

NØE jest perspektywicznym  zespołem, który już dzielili scenę z takimi kapelami jak Betrayer, Skøv, czy Carnage. W szeregach zespołu brakuje obecnie basisty i keyboardzisty.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: