"W domowym nastroju – ja i mój pupil odpowiedzialni". Konkurs fotograficzny w Rolniku

  • Jakub Diakun
  • 2020-05-13 15:15:46
"W domowym nastroju – ja i mój pupil odpowiedzialni". Konkurs fotograficzny w Rolniku
  • Foto: Pixabay

Chyba każdy kto ma swojego zwierzęcego ulubieńca, wie że zdarza im się przyjmować niecodzienne pozy. Nauczyciele popularnego Rolnika wpadli na pomysł, aby za pomocą konkursu na zdjęcia takich sytuacji, pomóc nam lepiej poznać naszych pupili.

Pandemia koronawirusa wymusiła na nas całkowitą zmianę sposobu funkcjonowania. Młodzież w wyniku niemożności przebywania w szkole, więcej czasu spędza ze swoimi pupilami. Co za tym idzie, mają więcej czasu na poznanie jego zwyczajów. Pomoc w tym postanowili nauczyciele zespołu szkół nr 6 w Szczecinku. W tym zorganizowali konkurs fotograficzny pt. „ W domowym nastroju – ja i mój pupil odpowiedzialni”
 
Konkurs skierowany  jest do uczniów klas ósmych. Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste, wystarczy wysłać zdjęcie ze swoim pupilem. Ot cała filozofia.
 
Wykonane fotografie należy przesłać drogą elektroniczną, na adres mailowy szkolnego sekretariatu (swiatki@wp.pl). W konkursie udział może wziąć każdy ósmoklasista, który posiada swojego zwierzaka. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną fotografię, dlatego warto się dobrze zastanowić przy wyborze zdjęcia.  Prace można wysyłać do końca maja.
 
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 czerwca. Autorzy trzech najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni akcesoriami dla pupili. Pozostali uczestnicy mogą liczyć na niespodzianki.
 
Więcej informacji dziś (13.05) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: