Zarzuty za posiadanie 130 gramów amfetaminy

  • Adrian Wolanin
  • 2020-05-09 16:28:05
Zarzuty za posiadanie 130 gramów amfetaminy
  • Foto: TV Gawex

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. To wynik walki szczecineckich policjantów z przestępczością narkotykową. Do tej sprawy został zatrzymany 20-letni mieszkaniec Powiatu Szczecineckiego. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Walka z epidemią koronawirusa nie zwalnia policjantów w realizacji dotychczasowych zadań. Mundurowi wciąż podejmują interwencję, zatrzymują przestępców i prowadzą policyjne dochodzenia. Przykładem tego jest zatrzymany przez szczecineckich kryminalnych 20-latek, który usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Mieszkaniec powiatu szczecineckiego wpadł w ręce Policji na terenie Szczecinka. Mężczyzna posiadał przy sobie niewielkie ilości marihuany. Dalsze czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny zakończyły się zabezpieczeniem przez mundurowych ponad 130 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Info: asp. Anna Matys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: