Egzaminy na prawo jazdy wracają

  • Jakub Diakun
  • 2020-05-07 12:49:54
Egzaminy na prawo jazdy wracają
  • Foto: TV Gawex

Osoby, które nerwowo oczekiwały na możliwość zdania egzaminu na prawo jazdy, mają powód do radości. Od poniedziałku zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinku zostanie otwarty.

Dobra wiadomość napłynęła z koszalińskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Już od 11 maja ludzie oczekujący na egzamin na prawo jazdy, będą mogli rozpocząć zdawanie egzaminów. Co prawda od poniedziałku możliwe będzie tylko zdanie części teoretycznej, ale już 18 maja wznowione zostaną egzaminy praktyczne.

Reżim Sanitarny w trakcie egzaminów, nie będą różnić się znacząco od tego, który znamy z codziennego funkcjonowania. Podczas egzaminu obowiązkowe będą zarówno maseczki, jak i rękawiczki.

Osoby, które miały zaplanowany swój egzamin na czas, w którym działalność placówek została wstrzymana, muszą skontaktować się z właściwym ZORD-em. Ponadto osoby, które umówią się na egzamin, a po przybyciu okaże się, iż ich stan zdrowia nie pozwala na jego odbycie, mogą spać spokojnie. Ich egzamin odbędzie się w innym terminie.

Więcej informacji dziś (07.05) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: