#ZostańWDomu - Bądźmy razem - akcja Złocienieckiego Ośrodka Kultury

  • Adrian Wolanin
  • 2020-04-28 10:00:15
#ZostańWDomu - Bądźmy razem - akcja Złocienieckiego Ośrodka Kultury
  • Foto: Złocieniecki Ośrodek Kultury

Od ponad miesiąca animatorzy Złocienieckiego Ośrodka Kultury przenieśli swoją działalność do sfery online – poprzez fanpage ZOK oraz stronę internetową prowadzony jest szereg aktywności.

Od poniedziałku do piątku czeka na Was mnóstwo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – mówi Jolanta Smulska, dyrektor ZOK. 

W poniedziałki, wtorki, środy i czwartki animatorki ze świetlic wiejskich pokazują sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie – są przepisy kulinarne, prace plastyczne, robótki ręczne, a także różnego rodzaju gry pobudzające wyobraźnię i kreatywność. Prace świetlic koordynuje Monika Kuczyńska-Kochana.

We wtorki i czwartki Wioletta Krzemińska prowadzi online lekcje śpiewu – uczy prawidłowego oddychania, dykcji i emisji głosu.

Amatorzy zajęć plastycznych mogą uczestniczyć w warsztatach z Elżbietą Kordek – w każdą środę i piątek Ela wprowadza nas w świat sztuki prezentując techniki malarskie i rysunkowe.

Piątki to również cykl filmowy – propozycje filmowe przedstawia i opowiada o nich Magda Owczarek. Dodatkowo, w czwartki Magda prowadzi warsztaty z rękodzieła.

We wtorki i piątki do krainy surrealizmu zaprasza nas Anita Balińska. W swoim cyklu „Sztuka pozytywnie zaraźliwa” przedstawia nietuzinkowych artystów i zachęca do inspiracji ich pracami w domowym zaciszu.

Obserwujcie profil Złocienieckiego Ośrodka Kultury i przesyłajcie również swoje propozycje aktywności i uwagi – Bądźmy razem!

Info: Magdalena Owczarek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: